Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

W weekend utrudniony dojazd na lotnisko

Warszawa

| Sołectwo Gębarzewofot

Weekendowe frezowanie przyniesie spore utrudnienia w ruchu dla kierowców. Szczególnie tych, którzy chcą się udać na lotnisko Chopina. Zamknięta zostanie ul. Żwirki i Wigury. Utrudnienia będą też na ul. Stawki.

Prace rozpoczną się jeszcze w piątek o godz. 22. Jezdnia ul. Żwirki i Wigury w kierunku Lotniska Chopina będzie zamknięta na odcinku od ul. 1 Sierpnia do ul. 17 Stycznia.

Autobusy na objazdy

To oznacza spore utrudnienia dla kierowców samochodów. Proponowany objazd prowadzi: wiaduktem łączącym ul. Cybernetyki z 17 Stycznia lub ul. 1 Sierpnia - al. Krakowską do ul. 17 Stycznia.

Na zmiany muszą przygotować się też pasażerowie autobusów. Trasy zmieni aż 9 linii: 141, 154, 175, 188, 189, 401, 504, N01 i N32.

SZCZEGÓŁY NA STRONIE ZTM

W weekend frezowana będzie też ul. Stawki w obu kierunkach pomiędzy Okopową a Jana Pawła II. Drogowcy proponują objazd przez Rondo Zgrupowania Radosław. Prace zakończą się w poniedziałek nad ranem.

ran/par