Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

W tunelu linii średnicowej zepsuł się pociąg Kolei Mazowieckich

Warszawa

Tomasz Zieliński/tvnwarszawa.plPociąg Kolei Mazowieckich

Awaria pociągu Kolei Mazowieckich utrudniła na linii średnicowej spowodowała opóźnienia w popołudniowym szczycie.

- Awaria nie miała nic wspólnego z utrudnieniami, które pojawiły się w zeszły czwartek, gdy w tunelu pękła szyna - zastrzegła Magdalena Janus z zespołu prasowego PKP PLK. - Zepsuł się jeden z pociągów Kolei Mazowieckich - powiedziała.

Naprawa zepsutej maszyny zakończyła się o 18.02.

- Pociągi, które jechały od stacji Warszawa Zachodnia do stacji Warszawa Wschodnia były kierowane przez stację Warszawa Centralna. Utrudnienia dotyczyły kilku pociągów. Pociągi zaczęły jeździć zgodnie z rozkładem przed 18 - poinformowała Janus. - Pociągi, które od około 17.30 do 18 były kierowane przez Warszawę Centralną mogą mieć kilku lub kilkunastominutowe opóźnienia - ostrzegała.

Utrudnienia

Zarząd Transportu Miejskiego ostrzegał, że możliwych opóźnieniach, odwołaniach i relacjach skróconych. Utrudnienia dotyczyły pociągów linii Szybkiej Kolei Miejskiej S1, S2 oraz Kolei Mazowieckich linii R1, R2, R3, R6, R7, R8.

Pociągi, które jechały w kierunku wschodnim kierowane były przez stację Warszawa Centralna z pominięciem stacji Warszawa Ochota, Warszawa Śródmieście, Warszawa Powiśle, Warszawa Stadion

Na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o dużych utrudnienia dla podróżujących pociągami na trasie Warszawa - Radom.

Utrudnienia w ruchu pociągów
TVN24

mp/b