Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

"W trakcie remontu ekipa uszkodziła rurę". Akcja służb na Łuckiej

Warszawa

Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.plUszkodzona rura na Łuckiej

Przy ulicy Łuckiej 14 w trakcie prac budowlanych doszło do uszkodzenia rury z gazem. Ulica przez kilka godziny była zamknięta dla ruchu. Strażacy ustawili kurtyny wodne, żeby zatrzymać opary gazu.

- Na budowie jakiegoś budynku, ekipa remontowa uszkodziła rurę. W tej chwili na miejscu trwają działania służb, które zabezpieczają miejsce budynku - informował Ireneusz Parchomiuk ze stołecznej straży pożarnej.

Na miejsce pojechał reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński. - Koparka w trakcie prac uszkodziła ten przewód gazowy. Pogotowie gazowe już zatamowało wyciek, ale nadal pracują przy tym wykopie i sytuacja wciąż jest nieunormowana - opisywał.

Dodał, że ulica została zamknięta dla ruchu. - Strażacy ustawili kurtyny wodne. Woda się rozpryskuje i dzięki temu ten gaz nie przechodzi przez kurtyny - opisywał nasz reporter.

mp/pm

Uszkodzona rura na Łuckiej | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Uszkodzona rura na Łuckiej | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
Uszkodzona rura na Łuckiej | Tomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl