Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

W ten weekend zamarzły już trzy osoby

Warszawa

TVN24Są ofiary śmiertelne mrozu

W ostatnich trzech dniach w Warszawie zamarzły już trzy osoby. To skutek utrzymujących się niskich temperatur. Służby apelują, aby nie ignorować ludzi bezdomnych. Jeden telefon może ocalić im życie.

- Mamy już trzy ofiary śmiertelne mrozów - powiadomił nas Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji. Pierwszą ofiarą był 51-letni mężczyzna, którego znaleziono w piątek w pustostanie przy Wiatracznej. Pisaliśmy o tym na tvnwarszawa.pl.

- Drugą ofiarę, 28-letniego mężczyznę, znaleziono wczoraj wieczorem na Mokotowie. Trzecia to 35-letni mężczyzna, którego ciało odnaleziono na ogródkach działkowych przy ul. Dywizjonu 303 na Bemowie - podał Świstak.

Najbliższa noc również będzie zimna. Temperatura sięgnie -15 stopni Celsjusza. Dlatego służby miejskiej apelują, aby nie pozostawać obojętnym. "Aby pomóc, wystarczy niezwłocznie powiadomić właściwe służby, w tym straż miejską. Numer alarmowy do straży miejskiej – 986" – apelują strażnicy.

b