W supermarkecie ukradł kawę, mnóstwo kawy

Warszawa

policjaMężczyzna kradł kawę

Dwukrotnie okradł supermarket, a jego łupem padła kawa. 33-letni mężczyzna trafił do celi, za kradzież kawy o łącznej wartości niemal 1 700 złotych.

Jak informuje policja, mężczyzna kradł w jednym z supermarketów w Piasecznie. W pierwszym i drugim przypadku wynosił ten sam produkt - wysokiej jakości kawę.

Sprawca został nagrany przez kamery monitoringu. Jego wizerunek został przekazany policji. To jak wygląda mężczyzna wiedział również pracownik ochrony, który rozpoznał go w piątek, kiedy ten próbował dokonać kolejnej kradzieży. Ochroniarz o sprawie powiadomił dyżurnego piaseczyńskiej komendy.

Wysłana na miejsce załoga policji zatrzymała na miejscu 33- letniego mężczyznę. Podejrzenia pracownika ochrony potwierdziły się. Także i tym razem mężczyzna próbował wynieść poza linię kas kawę. Łączna wartość czarnych ziaren wyniosła niemal 1700 złotych.

33- letni mieszkaniec Warszawy został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna miał już wcześniej konflikt z prawem. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz też: "Założył łańcuszek i uciekł. Policja zatrzymała sprawcę"

Kradzież w lombardzie
Rafał / Kontakt24

md/pm