Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE WIADUKTU TRASY ŁAZIENKOWSKIEJ

- Z uwagi na warunki atmosferyczne zamknięcie północnego wiaduktu Trasy Łazienkowskiej nastąpi w sobotę przed południem - przekazała nam Małgorzata Gajewska, rzeczniczka prasowa Stołecznego Zarządu Rozbudowy Miasta. Już w piątek uruchomiona zostanie część buspasów wytyczonych na czas remontu.

Najnowsze

W sobotę poświąteczna zbiórka choinek w doniczkach

Najnowsze

Autor:
pop/b
Źródło:
PAP
Polacy wybierają choinki na święta. "Fakty po południu" 14.12.2019
Polacy wybierają choinki na święta. "Fakty po południu" 14.12.2019Archiwum
wideo 2/3
ArchiwumPolacy wybierają choinki na święta. "Fakty po południu" 14.12.2019

W sobotę przed siedzibą Lasów Miejskich na ulicy Korkowej odbędzie się pierwsza poświąteczna zbiórka choinek w doniczkach. Drzewka oddać będzie można od godziny 9 do 15. Druga szansa za tydzień.

O zbiórkach na swojej stronie internetowej poinformował stołeczny ratusz. "Zapraszamy na poświąteczną zbiórkę choinek kupionych w doniczce. Drzewka zebrane przez Lasy Miejskie – Warszawa będą mogły zostać ponownie posadzone" - czytamy.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

W lesie sadzone będą wyłącznie gatunki rodzime, czyli świerk pospolity, sosna zwyczajna oraz jodła pospolita.

Pierwsza zbiórka odbędzie się w sobotę w Wawrze przed siedzibą Lasów Miejskich przy ul. Korkowej. Drzewka oddać będzie można w godz. 9-15.

Kolejna zorganizowana zostanie w tym samych godzinach tydzień później, 15 stycznia, przy Centrum Edukacji Przyrodniczo-Leśnej na ul. Rydzowej.

Autor:pop/b

Źródło: PAP

Źródło zdjęcia głównego: Renata Kaznowska, Facebook

Pozostałe wiadomości