Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Najnowsze

W sobotę Młodzież Wszechpolska przemaszeruje z pochodniami

Najnowsze

tvnwarszawa.plW sobotę marsz Młodzieży Wszechpolskiej

W sobotę po południu kilkanaście linii autobusowych pojedzie objazdami. Z utrudnieniami muszą liczyć się również kierowcy. Wszystko to w związku z przemarszem Młodzieży Wszechpolskiej, który zaplanowano na godzinę 19:30.

Jak zapowiadają organizatorzy marszu, co najmniej kilkaset osób z pochodniami i flagami przemaszeruje przed pomnik Romana Dmowskiego. Uczestnicy spotkają się przy ulicy Czackiego, skąd o godzinie 19:30 wyruszą trasą: Traugutta - Krakowskie Przedmieście - Nowy Świat - Al. Ujazdowskie i dalej przed pomnik Romana Dmowskiego na pl. Na Rozdrożu.

W marszu wezmą udział delegaci i członkowie Młodzieży Wszechpolskiej z całego kraju. Jest on organizowany z okazji walnego zgromadzenia stowarzyszenia, podczas którego mają być podsumowane ostatnie dwa lata działalność, a także wybrane nowe władze.

Zmiany w komunikacji

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego - w przypadku braku przejazdu trasą marszu linie 102, 105, 108, 111, 116, 118, 127, 128, 151, 166, 171, 175, 180, 195, 222, 503 będą kierowane na objazdy.

Dla linii zwykłych obowiązywać będą wszystkie napotkane przystanki. Dla linii przyspieszonych pierwsze napotkane przystanki po zjeździe ze stałej trasy oraz przystanki na których zatrzymują się inne linie przyspieszone.

Tu znajdziesz szczegóły.

bf/roody

Tak wyglądał Marsz Niepodległości:

Marsz Niepodległości przeszedł przez Warszawę
Marsz Niepodległości przeszedł przez Warszawę | tvn24

Źródło zdjęcia głównego: tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości