Przygotuj się na:

ZMIANY I UTRUDNIENIA NA GÓRCZEWSKIEJ

Od nocy z 31 maja na 1 czerwca ruch w obu kierunkach będzie odbywał się jezdnią w kierunku centrum.

  W nocy sypnęło śniegiem. Śliskie chodniki, posypywarki na ulicach

  Najnowsze

  fot. tvnwarszawa.pl / film: TVN MeteoPrognoza na czwartek

  W nocy sypnęło śniegiem, do rana na ulicach Warszawy pracowały posypywarki. Jak prognozują meteorolodzy, śniegu przechodzącego w marznący deszcz możemy się spodziewać jeszcze dziś do południa.

  Jak poinformował w nocy Zarząd Oczyszczania Miasta, do akcji wyruszyły 164 posypywarki. Jeździły m.in. ul. Dolną, Belwederską, Spacerową i Karową. Służby pracowały do rana. "Zarząd Oczyszczania Miasta monitoruje stan nawierzchni dróg, aktualne dane meteorologiczne i prognozy pogody. W razie potrzeby zlecone zostaną kolejne akcje mające na celu zabezpieczenie jezdni przed śliskością" – informuje ZOM. Zarząd odpowiada za utrzymanie przejezdności tylko tych ulic, którymi kursują autobusy komunikacji miejskiej, tj. 40 proc. warszawskich dróg. Pozostałe oczyszczane są m.in. na zlecenie urzędów dzielnic.

  Prognoza na czwartek

  Dziś w ciągu dnia będzie pochmurno. Przed południem możemy spodziewać się opadów śniegu i marznącego deszczu. Będzie ślisko. Temperatura maksymalna 0 st. C. Wiatr umiarkowany i dość silny. W porywach 40-70 km/h. Ciśnienie, w południe, 1009 hPa i będzie spadać

  W PONIEDZIAŁEK WIECZOREM WIELE ULIC W WARSZAWIE ZAMIENIŁO SIĘ W LODOWISKA:

  ran/ec

  Warszawskie ulice zamieniły się w lodowiskoTVN24