W niedzielę baristka zniknie w ekspresie

Warszawa

W niedzielę w Klub Komediowy pokaże "Zniknięcie baristki w ekspresie". - Nasze spektakle poruszają się mocno w przestrzeni ironii – mówi Michał Sufin z Klancyka.

- "Fabularny przewodnik po" jest serią, która nie nawiązuje do siebie w kolejnych odcinkach. Każdy może przyjść zobaczyć drugi odcinek, nie widząc pierwszego – mówi Sufin. Drugi odcinek nosi tytuł "Zniknięcie baristki w ekspresie".

- Nasze spektakle poruszają się mocno w przestrzeni ironii. Piosenki są często smutne, melancholijne, i szukamy widza, który takiej wrażliwości poszukuje – tłumaczy Sufin. Spektakl zostanie wystawiony w Klubie Komediowym. - Klub Komediowy jest wyjątkowym miejscem, bo łączy piwniczność i klubokawiarnianość ze sceną teatralną – mówi.

Jak napisali organizatorzy, spektakl formułą nawiązuje do absurdalnego, kawiarnianego kabaretu literackiego przepełnionego skeczem, monologiem scenicznym i piosenką, któremu poza żartem nieobca jest również nuta liryczna.

"Zniknięcie baristki w ekspresie" jest historią dochodzenia policyjnego, którego nie było. Rzecz dzieje się w Kawiarni. Dwóch detektywów próbuje rozwiązać przypadek zniknięcia nie znanej nikomu baristki. Podczas śledztwa napotykają szereg postaci dziwnych i dziwniejszych, m.in. Błędną Kelnerkę, Szarą Szafiarkę i Muzę porzuconą z wierszem na ręku.

Klub Komediowy, 16 listopada, godzina 20.00. Bilety: 35 zł /25 zł