Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

W 3 tygodnie 100 tysięcy pasażerów

Warszawa

Lotnisko Warszawa/Modlin100 tysięcy pasażerów w Modlinie. Już w weekend

W weekend z lotniska w Modlinie odleci stutysięczny pasażer. - Dziennie wykonujemy 45 operacji lotniczych i odprawiamy średnio 5 tys. osób - mówi Magdalena Bojarska z zespołu prasowego portu Warszawa - Modlin.

Rekordowa ilość odprawionych osób i rejsów z nowego lotniska padła w piątek 20 lipca. Tego dnia obsłużono

6 251 podróżnych i wykonano 42 operacje lotnicze. Niestety przez pierwsze dni działania portu nie udało się uniknąć kilku poważnych wpadek. Już dzień po oficjalnej inauguracji lotniska, kilkunastu pasażerów nie odleciało do Londynu.

- Na niedociągniecia reagujemy na bieżąco. Zwiększyliśmy liczbę czynnych stanowisk kontroli bezpieczeństwa. Zauważamy błędy i je eliminujemy. Dlatego zwiększyliśmy liczbę pracowników obsługujących bramki – przekonuje Bojarska.

Z Modlina do 26 miast

Z lotniska w Modlinie można polecieć do 26 miast europejskich: Barcelony, Glasgow, Brukseli, Paryża, Eindhoven, Mediolanu, Liverpoolu, Sztokholmu, Budapesztu, Oslo, Londynu, Rzymu, Bolonii, Bristolu, Manchesteru, East Midlands, Frankfurtu, Dusseldorfu, Dublina, Stavanger, Bourgas, Cork, Madrytu, Doncaster, Malmo oraz Goteborga.

TAK WYGLĄDAŁY PROBLEMY W MODLINIE:

Problemy w Modlinie
TVN24

band//ec