Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Veturilo zwisało z mostu. "Nawet policjanci byli zaskoczeni"

Warszawa

Rower na moście | Kontakt24
Rower na moście | Kontatk24
Rower na moście | Kontakt24
Rower na moście | Kontatk24
Rower na moście | Kontakt24
Rower na moście | Kontatk24

Rower miejski zwisający z mostu Gdańskiego - na taki nietypowy widok natknął się w niedzielę Rafał, który przesłał do redakcji Kontaktu24 zdjęcia "mistrzowsko" zaparkowanego roweru Veturilo.

- Byłem na spacerze. W pewnym momencie chrześniak wychylił się i zobaczył ten rower. To było około 14:30. Na moście, przy tym rowerze nikogo nie było. Byłem w szoku. To jest akt wandalizmu - relacjonował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 autor zdjęć.

Jak dodał, zadzwonił na policję. - Nawet policjanci, którzy przyjechali na miejsce byli w szoku. Mieliśmy wyciągnąć ten rower, ale on był tak zaczepiony, że podjęli decyzję, by wezwać na miejsce straż pożarną - powiedział Rafał.

Funkcjonariusze powiadomili także operatora roweru miejskiego. - Jeśli uznają to za akt wandalizmu, mogą to zgłosić - poinformował nas Rafał Retmaniak z zespołu prasowego stołecznej policji.

Zobacz też: "Ścieżka rowerowa odłazi płatami. Zaczęli remont, ale nie skończyli"

Ścierające się pasy na ŚwiętokrzyskiejMateusz Szmelter, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2

md/b