Veturilo dłużej za darmo. Koncert na urodziny

Warszawa

ZTMZmiany w Veturilo

W piątek, 30 sierpnia, nie trzeba będzie płacić za pierwszą godzinę jazdy rowerem Veturilo, a druga będzie kosztowała złotówkę. Uchwałę w tej sprawie podjęła dziś Rada Warszawy.

30 sierpnia bezpłatna będzie pierwsza godzina wypożyczenia, a nie 20 minut, jak to jest normalnie. Za drugą godzinę trzeba będzie zapłacić złotówkę. Pozostałe opłaty się nie zmienią.

Dodatkowo wypożyczający znajdą w koszykach płytę-niespodziankę - obiecuje w komunikacie rozesłanym do mediów Ratusz.

Na koncert tylko z zaproszeniem

W ramach urodzin Veturilo będzie można wybrać się do parku Fontann na Podzamczu. Impreza zacznie się o godz. 19.00 od występu Meli Koteluk i zespołu OCN, a skończy multimedialnym pokazem fontann.

Na urodzinowy koncert będzie można wejść tylko z zaproszeniem pobranym ze strony Veturilo. Trzeba je wydrukować i zabrać ze sobą lub pokazać na ekranie telefonu czy tabletu.

Tort na pierwsze urodziny Veturilo - na początku sierpnia częstowano nim na Krakowskim Przedmieściu:

Tort dla Veturilo na pierwsze urodziny
Marcin Gula / tvnwarszawa.pl

Do parku Fontann można się wybrać rowerem – w pobliżu są dwie stacje Veturilo (przy ul. Kościelnej oraz ul. Sanguszki); będzie też przygotowany duży parking rowerowy.

Popularne Veturilo

Z Warszawskiego Roweru Publicznego Veturilo korzysta na co dzień ponad 144 tysiące osób. Rowery były wypożyczane ponad 1,6 mln razy.

//mz