Uszkodzony dach. Ewakuacja na basenie przy Inflanckiej

Najnowsze


Kilkadziesiąt osób ewakuowano z basenu przy ul. Inflanckiej 8. Wszystko z powodu uszkodzenia wewnętrznej powłoki balonu osłaniającego basen, która powoli zaczęła się osuwać. Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od reportera Kontaktu24 Kamila.

- Na drzwiach wejściowych wisi karta z napisem: basen jest nieczynny z powodu uszkodzenia powłoki dachu - realcjonuje reporter tvnwarszawa.pl Dawid Krysztofiński, który pojechał sprawdzić sytuację przy ul. Inflanckiej. - Czynna jest natomiast siłownia i sala aerobowa - dodaje.

Balon zaczął się osuwać

Jak poinformował w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 kierownik Ośrodka Michał Wizner, około godziny 17 wewnętrzna powłoka balonu uległa uszkodzeniu. Balon z ubytkiem ciśnienia zaczął się osuwać. Sytuację zauważyli ratownicy, którzy podjęli decyzję o wyproszeniu z basenu przebywających w wodzie osób.

Basen jest nieczynny z powodu uszkodzenia powłoki dachu. W tym samym budynku. Sala siłowni i sala aerobowa są czynne

Nikomu nic się nie stało

- Wszystko przebiegało bardzo spokojnie, nie było paniki - zapewniał Wizner. Jak dodał, na basenie przebywało wówczas około 50 osób. Nikomu nic się nie stało. Do czasu naprawy balonu basen będzie zamknięty.

CZYTAJ WIĘCEJ NA KONTAKCIE24

Mapy dostarcza Targeo.pl