Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"Uszczerbki" w szybie tramwaju. Policja sprawdza

Warszawa

Tomasz Zieliński /tvnwarszawa.plPolicja sprawdza co uszkodziło szybę

– Na szybie tramwaju linii 24 jest pięć śladów – informuje Michał Powałka rzecznik Tramwajów Warszawskich. Stołeczna policja ustala, w jaki sposób powstały.

Pasażerowie jadący tramwajem linii 24, tuż po godzinie 11.30 zaalarmowali motorniczą o uszkodzeniu jednej z szyb. – Po otrzymaniu informacji o śladach na szybie motornicza zatrzymała tramwaj i poinformowała centralę ruchu – relacjonuje Powałka. Przed godziną 12.00 o zajściu została powiadomiona policja. – W zajezdni Wola trwają oględziny pojazdu. Okoliczności wyjaśni policja – dodaje Powałka.

Jak powstały uszczerbki?

Edyta Adamus z warszawskiej policji potwierdza, że funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie. –Tramwaj linii 24 ruszył z pętli i na wysokości Gocławka, motornicza została poinformowana o uszczerbkach w szybie – mówi. - Policjanci w zajezdni na Siedmiogrodzkiej ustalają jaka jest ich przyczyna – dodaje.

wp//ec