Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Ursynalia: kolejny zespół odwołuje koncert

Warszawa

MythicSeabass, CC BY 2.0, FlickrBad Religion nie zagra na Ursynaliach

Po ZZ Top, kolejny zespół odwołuje swój koncert podczas tegorocznych Ursynaliów. Bad Religion właśnie poinformowali, że nie przyjadą do Polski 31 maja.

Trwa zła passa organizatorów Ursynaliów. Przed kilkoma dniami, nie przebierając w słowach, przepraszali za zamieszanie z odwołaniem koncertu ZZ TOP.

"Daliśmy d***. A przynajmniej tak to wygląda w Waszych oczach. (...) Jest nam cholernie przykro, wiemy, że czujecie, że robimy sobie z Was jaja. Liczyliśmy, że występ tej legendy będzie wisienką na torcie dla 30 edycji Ursynaliów. Nie udało się" – pisali w specjalnym oświadczeniu. CZYTAJ WIĘCEJ

Przyjadą w sierpniu?

Teraz okazuje się, że kolejny zespół nie przyjedzie do Warszawy. To Bad Religion, amerykańska grupa punk rockowa. Na jednym z portali społecznościowych poinformowali, że zmuszeni są do odwołania swojego koncertu, który miał się odbyć 31 maja. Jak piszą, to pierwsza taka sytuacja od 33 lat istnienia zespołu.

Bad Religion poinformowali również, że postarają się przyjechać do Polski w sierpniu podczas swojej trasy europejskiej.

Poprosiliśmy organizatorów o komentarz. Wciąż czekamy na odpowiedź.

Od 31 maja do 2 czerwca

Ursynalia rozpoczną się 31 maja na kampusie SGGW. Zagrać mają m.in. Motorhead, 3 Doors Down, HIM, Bullet For My Valentine, TSA, Hunter.

Ursynalia potrwają do 2 czerwca. Wszystkie koncerty odbędą się przy ul. Nowoursynowskiej 161.

par