Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Ursus, Włochy, Pruszków znów były bez wody

Warszawa

sxc.huMieszkańcy mają przerwy w dostawie wody

Przez blisko 9 godzin mieszkańcy Ursusa, Włoch i Pruszkowa nie mieli wody. Awarię magistrali udało się usunąć dopiero przed godziną 18.00.

- Usterka jest już naprawiona. Woda powinna już pojawić się w kranach. Jednak jej ciśnienie przez kilka pierwszych godzin może być małe - poinformował po godzinie 18:00 Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji.

Od rana wody nie było w Piastowie, Pruszkowie, w Ursusie, gminie Michałowice, w Regułach i Opaczu-Kolonii. To wynik wycieku, do którego doszło w nocy.

MPWiK uruchomiło zastępcze ujęcia, a wodę wyłączyło dopiero o 9.00, aby mieszkańcy mogli z niej jeszcze skorzystać przed wyjściem z domu.

Informacja od internauty

O awarii poinformowała w mailu przysłanym na warszawa@tvn.pl internautka. - Czy ktoś wie dlaczego w Ursusie znowu nie ma wody? Nie było żadnej informacji o jej braku w dzisiejszym dniu, wstaję żeby się umyć, a tu taka niespodzianka. Znowu jakaś awaria? - napisała Kasia.

Sprawdź lokalizacje beczkowozów.

mz/su/as/roody