Unidevelopment S.A. – inwestycje mieszkaniowe dopasowane do różnych potrzeb

Warszawa

Osiedle Gama

Spółka Unidevelopment S.A. to deweloper, który od początku swojej działalności jest mocno związany z rynkiem warszawskim. Firma ma obecnie w swojej ofercie inwestycje mieszkaniowe po obu stronach Wisły. Wszystkie projekty realizowane przez spółkę, niezależnie od dzielnicy, w której powstają, wyróżniają się łatwym dostępem do infrastruktury miejskiej, wysoką jakością wykonania i atrakcyjnymi układami mieszkań.

Unidevelopment S.A. zrealizowała już szereg inwestycji na stołecznym rynku i zdobyła uznanie wśród dotychczasowych klientów. Oferta firmy jest zróżnicowana i skierowana do rożnych grup docelowych. Wśród projektów znajdują się zarówno propozycje dla osób poszukujących wielkomiejskich inwestycji, w centralnych częściach Warszawy, jak i osiedla realizowane nieco dalej od śródmieścia, również zapewniające klientom wszystko co niezbędne do wygodnego życia na co dzień. Dzięki realizacji takich przedsięwzięć firma stale się rozwija, a jej oferta przyciąga coraz więcej zainteresowanych osób.

Gama możliwości w sercu Targówka

Osiedle Gama to inwestycja Unidevelopment S.A. powstająca na Targówku, przy ul. Kondratowicza. Już teraz jest to rozwinięta część miasta z tradycjami, gdzie praktycznie na wyciągnięcie ręki są przystanki autobusowe i tramwajowe oraz cała infrastruktura miejska, obejmująca m.in. punkty handlowo-usługowe i placówki edukacyjne. W odległości 150 m od budynku, przy Urzędzie Dzielnicy Targówek, planowana jest stacja II linii metra. W najbliższych latach tę część miasta czekają dalsze, istotne modernizacje. Zgodnie z zapowiedziami władz zyska ona dodatkowo na znaczeniu, stając się centrum Targówka.

Lokalizacja inwestycji i planowane tu dalsze przemiany miały wpływ na charakter projektu realizowanego przez Unidevelopment S.A. Spółka zdecydowała się na wybudowanie osiedla o typowo miejskim charakterze. Bryła budynku, której charakter nadadzą zewnętrzne krużganki będzie miała reprezentacyjny wygląd. Od strony ulicy powstanie tu ponad 4 tys. m² powierzchni usługowych. Wejście do części mieszkalnej prowadzić będzie przez przestronne lobby. Oprócz tego przewidzianych jest wiele elementów, które zapewnią mieszkańcom osiedla wygodę oraz bezpieczeństwo. Planowane jest m.in. monitorowane pomieszczenie do przechowywania i serwisowania rowerów. Ta oferta jest skierowana do osób, które cenią korzyści związane z mieszkaniem w rozwiniętej części miasta, chcących mieć wszędzie blisko. Projekt zdecydowanie wyróżnia się na lokalnym rynku, gdzie obecnie realizowane są również inne inwestycje, położone jednak mniej atrakcyjnie pod kątem komunikacyjnym i możliwości korzystania z udogodnień, jakie zapewnia okolica ul. Kondratowicza.

Dom Awangarda

Najnowszą propozycją w ofercie Unidevelopment S.A. jest Dom Awangarda. Od momentu wejścia na rynek spotkała się z ogromnym zainteresowaniem wśród klientów. Budynek ten realizowany jest przy ul. Szczęśliwickiej na Ochocie – dzielnicy, położonej w centralnej części Warszawy. Atrakcyjna lokalizacja jest jednym z wyróżników tego projektu. Dom Awangarda powstanie nieopodal dworca Warszawa Zachodnia, centrum handlowego Blue City oraz głównych arterii Ochoty, zapewniających m.in. łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Niedaleko, w odległości zaledwie 300 m od inwestycji, znajduje się Park Zachodni, którego teren zostanie niedługo poddany rewitalizacji.

Projekt realizowany przez Unidevelopment S.A. jest dopasowany do charakteru okolicy, nawiązując swoją formą do modernistycznych budynków, które można spotkać na Ochocie. Powstanie tu m.in. zielone patio, na którym utrzymane będą dotychczasowe rodzime duże drzewa, tworzące wraz z elementami małej architektury i placem zabaw wyjątkową przestrzeń, przypominającą swoim charakterem dziedzińce typowe dla tej części Warszawy. W budynku powstanie 313 mieszkań o powierzchniach od 27 m2 do 142 m2 oraz wiele udogodnień dla mieszkańców, wśród których znajdzie się m.in. stacja do ładowania pojazdów elektrycznych.

Kolejny etap bestsellera na Gocławiu

Latem tego roku Unidevelopment S.A. wprowadziła do oferty drugi etap Osiedla 360º przyul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu. Już pierwsza część tej inwestycji spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, których przyciągało tu m.in. położenie nad jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park wraz z placem zabaw, kawiarnią oraz boiskiem. Ogromne znaczenie dla przyszłych mieszkańców mają również atrakcyjne rozkłady mieszkań i udogodnienia jakie zapewnia okolica inwestycji. Niewątpliwymi atutami Osiedla 360º jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz łatwy dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, licznych punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych. W pobliżu zatrzymują się autobusy miejskie. Ponadto w najbliższych latach planowane jest wybudowanie na Gocławiu linii tramwajowej, przebiegającej wzdłuż Kanału Kamionkowskiego i ul. Bora-Komorowskiego.

Kolejny etap bestsellera na Gocławiu

W drugim etapie Osiedla 360° powstają kolejne dwa budynki. Ich położenie zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić możliwie najbardziej atrakcyjny widok z okien mieszkań na malowniczą okolicę jeziorka Balaton. Klienci mogą wybierać spośród lokali od 1- do 5-pokojowych o powierzchniach między 34 a 111 m2.

Bezpieczna i przyjazna URSA

Ursus to obecnie jedna z najbezpieczniejszych i najdynamiczniej rozwijających się stołecznych dzielnic. Osiedle URSA Smart City jest realizowane przez Unidevelopment S.A. wraz z CPD S.A. w ramach procesu rewitalizacji tej części Warszawy, objętej Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, przyjętym w 2014 roku. Zgodnie z jego założeniami, obszar, na którym znajdowały się dawniej zakłady „Ursus”, stanie się przyjaznym terenem miejskim. Powstanie na nim zrównoważona zabudowa mieszkaniowa z zapleczem usługowym i placówkami publicznymi oraz powierzchnie biurowe. Ideą przyświecającą budowie URSY jest powstanie przestrzeni łączącej funkcjonalność oraz komfort. W inwestycji zastosowanych zostanie szereg innowacyjnych, pro-ekologicznych rozwiązań takich jak panele słoneczne oraz stacje ładowania pojazdów elektrycznych.

Okolica URSY, oprócz atrakcyjnych perspektyw na przyszłość, już teraz ma wiele do zaoferowania potencjalnym mieszkańcom. Znajdują się tu placówki edukacyjne i kulturalne oraz obiekty rekreacyjne. Osiedle oddalone jest zaledwie 9 kilometrów od centrum Warszawy, a obecna infrastruktura (przystanki SKM oraz autobusowe) zapewniają łatwy i szybki dostęp do innych części miasta. Większość oferty dostępnej w ramach URSY stanowią mieszkania, dwu- i trzypokojowe, które od wielu lat cieszą się największym zainteresowaniem na rynku nieruchomości.

Inwestycja dla aktywnych na Białołęce

Lykke to nowoczesne osiedle zrealizowane przez Unidevelopment S.A. w zacisznej, zielonej części Białołęki przy ulicy Berensona 55. Kameralne budynki nawiązują swoim stylem do skandynawskiej prostoty i funkcjonalności oraz doskonale współgrają z okolicznymi domami jednorodzinnymi. Inwestycję cechuje wyjątkowe zagospodarowanie części wspólnych, idealne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Na terenie osiedla dostępne są mini boiska do koszykówki oraz piłki nożnej, urządzenia do ćwiczeń na świeżym powietrzu, stoliki do gry w szachy i chińczyka a ponadto dwa place zabaw dla najmłodszych mieszkańców. Okolica inwestycji daje również dodatkowe możliwości rekreacji dzięki bliskości Zalewu Zegrzyńskiego, przestrzeni wzdłuż rzeczki Długiej oraz terenów leśnych.

Osiedle Lykke

***********

Unidevelopment S.A. jest deweloperem o wieloletnim doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku budownictwa mieszkaniowego Warszawy i Poznania. Firma posiada również doświadczenie w realizacji powierzchni komercyjnych. Unidevelopment należy do notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie Grupy Unibep. Jest także członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich oraz Polskiego Stowarzyszenia Budownictwa Ekologicznego.

Szczegółowe informacje: www.unidevelopment.pl