Unia wyszkoli taksówkarzy

Warszawa

TVN WarszawaSzkolenia dla taksówkarzy

W piątek mija termin zgłoszeń do programu Euro-Taksówkarz. W ramach kursów współfinansowanych przez Unię Europejską 350 warszawskich taksówkarzy będzie się uczyć angielskiego i innych języków. W ofercie także kurs pierwszej pomocy, samoobrony i profesjonalnej obsługi klienta.

Szkolenia przygotowane dla warszawskich taksówkarek i taksówkarzy obejmują obowiązkowo naukę angielskiego metodą Callana (64 godziny na poziomie podstawowym lub średniozaawansowanym) oraz krótki kurs języków europejskich: niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego (po 5 godzin na każdy język). Szkolenie zakłada nauczenie taksówkarzy podstawowych zwrotów, które ułatwią komunikację z zagranicznymi pasażerami.

Nie tylko języki

Ponadto każdy uczestnik ma do wyboru jeden z trzech dodatkowych kursów: profesjonalną obsługę klienta, pierwszą pomoc i ratownictwo drogowe oraz samoobronę. Po zakończeniu szkoleń każda z osób dostanie zaświadczenia potwierdzające udział.

Atrakcyjna cena

Projekt jest w 80 procentach dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, dlatego cena szkoleń jest bardzo atrakcyjna. Za 64-godzinny kurs angielskiego uczestnik zapłaci zaledwie 160 zł. 20 godzin nauki języków europejskich to wydatek niespełna 50 zł.

Rekrutacja uczestników trwa tylko do piątku 2 marca.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYbako/par

ZGŁOSZENIA:Biuro Funduszy EuropejskichPałac Kultury i Nauki, pl. Defilad 1XIX piętro, pokój 19129.00-15.00telefon: 22 443 02 21e- mail: eurotaksowkarz@um.warszawa.pl