Najnowsze

Ulice należały do rolkarzy. Setki osób pojechały na Ursynów

Najnowsze

Weseli rolkarze kolejny raz przejechali przez Warszawę
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plWeseli rolkarze kolejny raz przejechali przez Warszawę

Choć pogoda w czwartek nieco się popsuła, rolkarze po raz kolejny przejechali w kolorowej paradzie przez miasto. - Było dużo śmiechu i muzyki - mówi reporter tvnwarszawa.pl.

Miłośnicy rolek wystartowali po 20.00, tradycyjnie spod pomnika Kopernika i ruszyli w stronę Al. Jerozolimskich, dalej pojechali al. Niepodległości w stronę Żwirki i Wigury.

Setki osób na ulicach

- Na Wawelskiej rolkarze zablokowali trzy pasy. Sam przejazd trwał około 3 minut, jechało około 800 osób – relacjonował Lech Marcinczak. Reporter tvnwarszawa.pl dodał, że przejazdowi towarzyszyło dużo śmiechu i muzyki.

Udział w imprezie zawsze jest bezpłatny. Tempo jest dostosowane do wszystkich uczestników przejazdu. Event zabezpieczały policja oraz specjalna drużyna organizatorów poruszająca się na rolkach.

Miłośnicy jazdy na rolkach pojawili się na: Krakowskim Przedmieściu, Nowym Świecie, Al. Jerozolimskich, Chałubińskiego, al. Niepodległości , Wawelskiej, Żwirki i Wigury, Racławickiej, Wołoskiej, Rzymowskiego, Puławskiej, Pileckiego, Indiry Gandhi, Dereniowa , Stryjeńskich – Wąwozowej, al. KEN, Rolnej, Bukowińskiej, al. Niepodległości , Batorego, Waryńskiego, placu Konstytucji , Marszałkowskiej, Nowym Świecie i wrócą na Krakowskie Przedmieście.

lata//mz

Pozostałe wiadomości