Ulica zamieniła się w rzekę

Warszawa

| Eurosportfot. Nikt/Kontakt 24

Dopiero w piątek wczesnym rankiem wrócił dopływ wody po poważnej awarii na Bródnie. W czwartek wieczorem na rogu ul. Bazyliańskiej i Rembielińskiej pękła magistrala wodociągowa. Ulica Bazyliańska zamieniła się w rzekę. Informację i zdjęcia opublikował na swoim profilu na tvnwarszawa.pl internauta.

- O godzinie 5.00 rano udało się przywrócić dopływ wody - poinformował Roman Bugaj, rzecznik Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. - Jeszcze trwają prace porządkowe i zasypywanie wkopu. Wszystko odbywa się na chodniku i trawniku, więc nie ma utrudnień w ruchu - dodał.

Do awarii doszło około godz. 18.00. - Ruchem kieruje policja. Samochody kierowane są na objazd ulicą Ogińskiego, komunikacja miejska kursuje ulicą Bazyliańską - napisał na swoim profilu w czwartek nikt.

Przed godz. 20.00 Mariusz Mrozek z biura prasowego policji informował o przywróceniu ruchu.

20 domów i 5 bloków bez wody

Wodociągowcy odcięli dopływ wody i zabrali się za sprzątanie ulicy. Jak informował Roman Bugaj, rzecznik MPWiK, bez wody było 20 domów jednorodzinnych i 5 bloków 10-piętrowych. MPWiK podstawiło na miejsce dwa beczkowozy.

CZYTAJ TAKŻE NA KONTAKCIE 24

Interanuta Paweł przypomina na Kontakcie 24, że już druga taka awaria w tym tygodniu na osiedlu. Poprzednia zdarzyła się w poniedziałek na ulicy Suwalskiej.

Na skrzynkę warszawa@tvn.pl otrzymaliśmy także filmy od Kamila:

fot
| Getty Images
fot
| Alan Murphy Photography
fot
| Facebook Maddie Smith

Jeśli chcesz nas zainteresować jakimś tematem, pisz na warszawa@tvn.pl. Możesz też opublikować swoją informację bezpośrednio w portalach tvnwarszawa.pl lub Kontakt24.

wp/par/js