Ukrywał się u dziewczyny, wpadł na zakupach

Warszawa

kspPoszukiwany listem gończym zatrzymany

Poszukiwany listem gończym mężczyzna wpadł, gdy opuścił swoją warszawską kryjówkę i ruszył na zakupy do Józefowa. Policjanci ustalili, że swoją kryjówkę miał w stolicy. Po zatrzymaniu trafił do więzienia.

Półtora roku więzienia za kradzież rozbójniczą – taki wyrok miał na karku 34-latek z Otwocka, który zamiast odbyć karę, postanowił się ukrywać. Policjanci zaczęli go namierzać.

Poszukiwany listem gończym zatrzymany
ksp

Pojechał na zakupy

"Dowiedzieli się, że przebywa u swojej sympatii w Warszawie. W dniu, w którym zaplanowali jego zatrzymanie, ustalili, że 34-latek ma przyjechać na zakupy do Józefowa. Funkcjonariusze obstawili parking sklepowy przy ulicy Piłsudskiego" - czytamy na stronie Komendy Stołecznej Policji.

W pewnej chwili policjanci zauważyli dwóch mężczyzn i kobietę, którzy stali przy jednym ze sklepów. Wśród nich dostrzegli poszukiwanego 34-latka.

Zatrzymanie, kajdanki, więzienie

Jak relacjonują policjanci, mężczyzna był całkowicie zaskoczony. Funkcjonariusze założyli mu kajdanki i zabrali do komendy.

"Następnym etapem realizowanych policyjnych czynności był już konwój z zatrzymanym do zakładu karnego" – podsumowują całą akcję policjanci.

CZYTAJ TEŻ O ZATRZYMANIU "SNAJPERA":

Prokuratura o zatrzymaniu "Snajpera"TVN24
wideo 2/2

ran/b