Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Ukrywał narkotyki w pralce

Warszawa

Policja zatrzymała 36-latka | ksp
Policja zatrzymała 36-latka | ksp
Policja zatrzymała 36-latka | ksp
Policja zatrzymała 36-latka | ksp
Policja zatrzymała 36-latka | ksp
Policja zatrzymała 36-latka | ksp

Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Pragi Północ podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mariusz D. ukrył przed funkcjonariuszami heroinę i amfetaminę w pralce.

Do policjantów z Pragi Północ dotarła informacja, że 36-latek może posiadać narkotyki. Policjanci udali się do miejsca zamieszkania mężczyzny. Podczas jego przeszukania znaleźli przy nim klucz, który otwiera pomieszczenie gospodarcze, znajdujące się na klatce schodowej. Jak informuje stołeczna policja, w pomieszczeniu znajdowała się pralka, a w środku znaczne ilości różnego rodzaju narkotyków.

Mieszkaniec Pragi został zatrzymany. Policjanci ustalili, że zabezpieczone narkotyki to 213 zawiniątek z suszem roślinnym o łącznej wadze 151 gramów, ponad 26 gramów heroiny oraz ponad gram amfetaminy.

36-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze roku pozbawienia wolności i poręczenia majątkowego w wysokości 12 tys. zł oraz 7 tys zł nawiązki na cele związane ze zwalczaniem narkomanii.

Pod koniec zeszłego roku stołeczni udaremnili jeden z największych przemytów w historii naszego kraju. 178 kilogramów czystej kokainy o wartości 105 mln złotych znaleziono w ciężarówce przewożącej banany w podwarszawskiej miejscowości Bronisze.

Policja o zabezpieczeniu kokainy
TVN24

ło/sk