Ukradli saszetkę z dolarami i euro. Straty na 60 tys. zł

Warszawa

TVN24Ukradli saszetkę z pieniędzmi

Policja poszukuje kobiety i mężczyzny, którzy przed kilkoma dniami ukradli saszetkę z euro i dolarami o wartości 60 tysięcy złotych. Wizerunek złodziei ujawniono na stronie komendy stołecznej. Warszawscy policjanci proszą o kontakt osoby mogące pomóc w ujęciu sprawców.

Do zdarzenia doszło w nocy z 22 na 23 kwietnia w jednym z warszawskich lokali gastronomicznych. Złodzieje wykorzystali moment nieuwagi właściciela gotówki, który na chwile pozostawił saszetkę z pieniędzmi. Kobieta wskazała swemu towarzyszowi znajdującą się na krześle saszetkę, zaś mężczyzna błyskawicznie schował ją pod kurtkę. Po chwili wraz z partnerką opuścił lokal.

Zdarzenie uchwyciły kamery monitoringu. Komenda Stołeczna Policji udostępniła na swojej stronie internetowej zrzuty z nagrań, na których widać wizerunki złodziei.

Wartość skradzionej gotówki (wyrażona w obcej walucie) wynosi w przybliżeniu 60 tysięcy złotych. Funkcjonariusze proszą o kontakt osoby mające wiedze na temat złodziei lub samego zdarzenia.Osoby posiadające stosowne informacje proszone są o bezpośredni kontakt na komendzie przy ul. Wilczej 21, bądź telefoniczny na numer 22 60 391 83 lub 664 533 652.

kc/sk