Przygotuj się na:

MECZ NA STADIONIE NARODOWYM

We wtorek na Stadionie Narodowym reprezentacja Polski zagra ze Słowenią. To oznacza utrudnienia dla mieszkańców, szczególnie na Saskiej Kępie. Kibice pojadą komunikacją miejską za darmo.

Ukradli bankomat na Białołęce. "Znowu"

Warszawa

fot. Maciej Wężyk/tvnwarszawa.pl

W środę wczesnym rankiem rabusie odwiedzili sklep Marcpol na Białołęce. Nie interesowały ich jednak pieniądze z kasy, ale... zainstalowany w markecie bankomat. – Nie wiemy jeszcze jak, ale zabrali go ze sobą – mówią policjanci.

- Znów na Białołęce ukradli bankomat. Zdarzenie ma miejsce przy ulicy Białołęckiej (sklep Marcpol). Na miejscu policja – napisał na warszawa@tvn.pl internauta Darek.

Poszukujemy sprawców

Policjanci potwierdzają, że doszło do kradzieży. – Około godz. 5 rano nieznani sprawcy ukradli bankomat. Pracujemy nad tą sprawa – poinformowałą Edyta Adamus z biura prasowego komendy stołecznej.

Nie pierwszy raz

To nie pierwszy raz, kiedy złodzieje połasili się na bankomat. Dwa lata temu, również na Białołęce, złodzieje wyrwali bankomat przy pomocy... ciężarówki.

Do wmurowanego w ziemię urządzenia przymocowali specjalne liny i odpalili silnik. Pociągnęli za sobą bankomat, wyrywając go razem z betonem. Ponieważ nie mieli wiele czasu, żeby zapakować łup, postanowili go ciągnąć za autem. Ktoś ich jednak zauważył i zawiadomił policję. Złodzieje porzucili ciężarówkę razem z bankomatem przy ulicy Wyszkowskiej.

mjc/mz