Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Uderzyła w drzewo, by nie potrącić dziecka

Warszawa

targeoUderzyła w drzewo, by nie potrącić dziecka

W gminie Błonie kierująca autem kobieta, chcąc uniknąć potrącenia jadącego rowerem dziecka, uderzyła w drzewo. Jak się okazało, opiekun dziecka był nietrzeźwy. Nieprzytomna kobieta została przetransportowana helikopterem do szpitala w Warszawie - informuje Kontakt24.

Informacja o wypadku w Kopytowie k. Błonia dotarła do policjantów o godzinie 17.30. Jak poinformowała Kontakt 24 Dorota Nowak z zespołu prasowego stołecznej policji, jedno z dwojga dzieci jadących rowerami wyjechało na jezdnię wprost przed nadjeżdżający samochód. Prowadząca auto 21-letnia kobieta, chcąc uniknąć potrącenia, uderzyła w przydrożne drzewo.

Odzyskała przytomność w helikopterze

21-latka została przetransportowana helikopterem do szpitala w Warszawie (w trakcie transportu kobieta odzyskała przytomność). Jak poinformowała policja, opiekun dzieci był nietrzeźwy - w organizmie miał 0,6 promila alkoholu. Dzieci, którymi się opiekował, mają 4 i 9 lat.

Na miejscu policjanci ustalają dokładne okoliczności wypadku.

WIĘCEJ NA KONTAKCIE24