Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Uciekał przed policją, bo nie miał prawa jazdy. "Uszkodzony radiowóz"

Warszawa

AZDo zdarzenia doszło na Woli

Pościg na warszawskiej Woli. Policjanci ścigali mężczyznę, którego skojarzyli z jazdy bez uprawnień. Tym razem też prowadził bez prawa jazdy. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Pierwsze informacje otrzymaliśmy na Kontakt 24.

"Policja ściga białego SUV-a ulicami Warszawy. Przejechali ulicą Skierniewicką, skręcili brawurowo w Siedmiogrodzką i dużą szybkością pognali w stronę Muzeum Powstania Warszawskiego" - napisał czytelnik Kontaktu 24.

"Właśnie odbywał się pościg w okolicach ulicy Kasprzaka. Kierowca uciekał pomiędzy samochodami uszkadzając własne auto i auta policjantów" - napisał nam Andrzej.

"Został zatrzymany"

Zdarzenie potwierdza policja. Magdalena Bieniak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji informuje, że wszystko zaczęło się około godziny 20.30. - Policjanci podczas patrolu zwrócili uwagę na auto, które zatrzymywali wcześniej do kontroli, wówczas kierowca nie miał uprawnień. Ruszyli za nim - mówi policjantka.

Kierowca zaczął uciekać. Zostały wezwane inne patrole. - Podczas akcji został uszkodzony jeden radiowóz i samochód uciekającego mężczyzny - relacjonuje Bieniak.

Mężczyznę udało się zatrzymać. - Był trzeźwy, jednak okazało się, że 44-latek jedzie bez uprawnień. Trafił do policyjnej celi - podsumowuje Magdalena Bieniak.

Dwa miesiące temu na tvnwarszawa.pl pisaliśmy też o kierowcy lexsusa, który szalał po stołecznych ulicach:

Doprowadzenie na przesłuchanie do prokuratury TVN24
wideo 2/9

kz/b