Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

"Twoja Klisza" na ostatniej prostej

Warszawa

fot. Pawwwko, Piotr Kulesza, Monika Rosa Burza

Konkurs Twoja Klisza z Powstania wychodzi na ostatnią prostą. Na wybór najlepszego z dwudziestki zdjęć macie szansę tylko do piątku. Głosowanie na tvnwarszawa.pl potrwa do północy.

Na kilkadziesiąt godzin przed rozstrzygnięciem w głosowaniu prowadzi zdjęcie Roberta Mędrali "Straciliśmy jednego z naszych", które zdobyło niemal 1,5 tys. głosów. Po stopach depcze mujednak fotografia wykonana przez uczestnika kryjącego się pod pseudonimem Pawwwko (ponad tysiąc głosów). Barierę tysiąca wskazań przekroczyła także fotografia "Mały Powstaniec" autorstwa Mateusz Bettina. Do walki o podium może włączyć się także Aleksandra Maria ze zdjęciem "Czasem wszystko gra" (na razie 850 głosów).

W rywalizacji filmów liderem pozostaje "Tajemnica" Piotra Strojanowskiego, na którą głosowała ponad polowa biorących udział w sondzie.

Zdjęcia i filmy to efekt fotograficznej gry miejskiej "Twoja Klisza z Powstania" zorganizowanej w sierpniu przez Muzeum Powstania Warszawskiego. Najpierw 20 z 69 nadesłanych zdjęć wybrało jury. Z finałowej puli najlepszą kliszę wyłaniają internauci portalu tvnwarszawa.pl. Swoją nagrodę przyzna także jury. Zwycięskie prace zostaną nagrodzone sprzętem fotograficznym.

TUTAJ MOŻESZ ODDAĆ GŁOS

bako