Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

TVN szuka "supergwiazdy"

Warszawa

| upload/tvn24/video/0106B913XE CIOLEK NET.movfot

Już wiosną w TVN zobaczycie "X-Factor" - muzyczne muzyczne show, które podbiło świat. TVN szuka kandydatów na przyszłe gwiazdy. Jeśli potrafisz śpiewać, przyjdź koniecznie na piątkowy casting do hali Torwar.

"X-Factor" od siedmiu sezonów gromadzi w Wielkiej Brytanii wielomilionową publiczność. Program zadomowił się także w 15 innych krajach, m.in. w Australii, Kolumbii, Islandii, Hiszpanii czy Indiach. Program, który wyłuskał wielkie śpiewające talenty, doczekał się wreszcie polskiej edycji.

Soliści, duety, grupy

Telewizja TVN zaczęła już poszukiwania śpiewających talentów. Udział mogą wziąć soliści, jaki i duety, czy grupy wokalne. Jedynym warunkiem jest ukończone 16 lat.

- Pierwsza castingi odbyły się we Wrocławiu i w Zabrzu. Na każdy przyszło około tysiąca osób. Przeglądamy wszystkie płyty z nagranymi utworami i zastanawiamy się kogo wybrać - mówi Wojciech Iwański, reżyser programu.

Nagrodą dla zwycięzców programu będą ogromna popularność i możliwość nagrania profesjonalnej płyty.

- Ten program jest gigantyczną machiną. Każdy, kto dojedzie do finału będzie musiał zaśpiewać przynajmniej 12 piosenek. To nie będzie śpiewanie tego samego gatunku, trzeba śpiewać wszystko - zapowiada Iwański.

Poszukują jurorów

Wokaliści będą oceniani przez trzyosobowe jury. Kto w nim zasiądzie? Na razie to tajemnica. Trwają poszukiwania prowadzącego i jurorów.

Pierwsze warszawskie precastingi ruszają 14 stycznia na Torwarze. JEśli chcesz wziąć w nich udział przygotuj dwa utwory, które zaśpiewasz a capella. Przesłuchania zaczynają się o godz.10.00 i trwają do czasu, aż zaprezentują się wszyscy zarejestrowani uczestnicy.

bako/par