Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Tu kupisz choinkę

Warszawa

fot. TVN Warszawa

Zarząd Dróg Miejskich wydał ponad dwadzieścia pozwoleń na prowadzenie kramów świątecznych, gdzie mieszkańcy stolicy będą mogli kupić np.: choinkę. Na resztę miejsc pozowlenia wydadzą dzielnice.

Przy tych ulicach znajdziesz place choinkowe: al. Ken w okolicach ul. Bartoka, ul. Jastrzębowskiego, ul. Płaskowickiej i ul. Bażantarni; al. Solidarności w okolicach ul. Karolkowej i ul. Okopowej; al. Waszyngtona w rejonie ul. Kinowej; ul. Bora Komorowskiego; ul. Dąbrowskiego w rejonie al. Niepodległości; ul. Górczewska w rejonie ul. Olbrachta i przy ul. Płockiej (przy ul. Olbrachta będzie kram gdzie będzie można kupić choinki i ozdoby choinkowe); ul. Korkowa, w rejonie ul. Łysakowskiej; ul. Powstańców Śląskich w rejonie ul. Wrocławskiej i ul. Człuchowskiej; ul. Światowida w rejonie Ordonówny i Myśliborskiej; ul. Racławicka.

ZDM wydał decyzję na zajęcie pasa drogi pod kram świąteczny na pl. Zbawiciela. Tutaj będzie można zaopatrzyć się w ozdoby choinkowe.

Oprócz ZDM, również dzielnice będą wydawać zezwolenia pod kramy świąteczne i place choinkowe.

su/par