Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Trzymetrowe płomienie na balkonie

Warszawa

Dee / Kontakt24Pożar na filmie internauty

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło we wtorek wieczorem w Rembertowie. Przy jednym z mieszkań palił się balkon, a płomienie sięgały nawet trzech metrów. Informację oraz zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24 od użytkownika o nicku Prudi.

Zgłoszenie do straży pożarnej wpłynęło ok. godz. 21. Palił się balkon w budynku wielorodzinnym przy ul. Admiralskiej. - Nikomu nic się nie stało, lokatorzy opuścili mieszkanie przed przybyciem straży pożarnej - poinformował kpt. Michał Konopka z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie. Jak dodał, na miejsce udały się cztery zastępy straży pożarnej. - Kiedy przybyliśmy na miejsce, balkon był cały w ogniu, a płomienie około trzymetrowe. Pożar nie przedostał się jednak do mieszkania - relacjonował kpt. Konopka. Przed godz. 22 strażacy już kończyli akcję. - Prowadzimy prace rozbiórkowe balkonu i częściowo dachu, ze względu na to, że mieszkanie znajdowało się na ostatnim piętrze - zaznaczył strażak.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

popi//tka