Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Trzymetrowe płomienie na balkonie

Warszawa

Dee / Kontakt24Pożar na filmie internauty

Do groźnie wyglądającego pożaru doszło we wtorek wieczorem w Rembertowie. Przy jednym z mieszkań palił się balkon, a płomienie sięgały nawet trzech metrów. Informację oraz zdjęcie dostaliśmy na Kontakt 24 od użytkownika o nicku Prudi.

Zgłoszenie do straży pożarnej wpłynęło ok. godz. 21. Palił się balkon w budynku wielorodzinnym przy ul. Admiralskiej.- Nikomu nic się nie stało, lokatorzy opuścili mieszkanie przed przybyciem straży pożarnej - poinformował kpt. Michał Konopka z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie.Jak dodał, na miejsce udały się cztery zastępy straży pożarnej. - Kiedy przybyliśmy na miejsce, balkon był cały w ogniu, a płomienie około trzymetrowe. Pożar nie przedostał się jednak do mieszkania - relacjonował kpt. Konopka.Przed godz. 22 strażacy już kończyli akcję. - Prowadzimy prace rozbiórkowe balkonu i częściowo dachu, ze względu na to, że mieszkanie znajdowało się na ostatnim piętrze - zaznaczył strażak.

CZYTAJ TEŻ NA KONTAKCIE24

popi//tka