Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Trzy razy włamali się do tego samego kiosku

Warszawa

Tomasz Zieliński/ zdjęcie ilustracyjneTrzy razy włamali się do tego samego kiosku

Czterech mężczyzn wpadło na gorącym uczynku, gdy próbowali włamać się do jednego z kiosków na Bielanach. Jak się okazało, nie po raz pierwszy.

Mężczyzn udało się zatrzymać, gdy dokonywali włamania. Jeden z nich stał "na czatach", drugi czekał na kolegów w samochodzie, a dwaj pozostali zajmowali się kradzieżą - pakowali do toreb towar, który potem wynosili do auta.

Jak informuje policja, 45-letni Jacek P., 30-letni Łukasz S., 38-letni Sławomir F. oraz 58-letni Leszek G. okradali kioski na Bielanach. W ciągu dwóch miesięcy, do jednego z nich włamali się trzykrotnie. Jego właściciel wycenił straty na łączną kwotę około 50 tysięcy złotych.

Wszyscy zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy na Bielanach. Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Jak podaje policja, Sławomir F. i Leszek G. byli już wcześniej karani. Sąd zastosował wobec nich trzymiesięczny areszt.

md/r