Przygotuj się na:

WOLA: ZMIANY TRAS AUTOBUSÓW

Wraz z planowanym na kwiecień 2020 roku otwarciem nowych stacji metra na Woli zmienić się muszą trasy wielu linii autobusowych. Zarząd Transportu Miejskiego pokazał plany, które będą podstawą konsultacji społecznych. Początek 10 grudnia.

Trzy osoby zatrzymane w sprawie podwójnego morderstwa

Warszawa

TVN24Zabójstwo na Bielanach

W jednym z mieszkań na Bielanach policja odnalazła zwłoki kobiety i dziecka. W środę funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. Sprawa trafiła do prokuratury.

Do tragedii doszło w jednym z bloków przy ulicy Przytyk. - Na miejscu jest kilka radiowozów. Jest też ekipa dochodzeniowa oraz technicy - relacjonował we wtorek wieczorem Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Mogę tylko potwierdzić, że odnaleźliśmy ciała kobiety i dziecka - powiedział Robert Opas z biura prasowego stołecznej policji. Kobieta miała około 30 lat, dziecko około 7.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, policję zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. W środę tę informację potwierdził dla Polskiej Agencji Prasowej rzecznik KSP, Maciej Karczyński.

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, iż w mieszkaniu kilka dni wcześniej odbywała się impreza. Od tamtej pory nikt z sąsiadów nie widział ani nie słyszał kobiety i jej dziecka.

Wpadł w szał?

Wedłgu "SE", mężczyzna prawdopodobnie wpadł w szał, gdy dowiedział się, że kobieta miała już nowego partnera . W nocy z soboty na niedzielę w mieszkańu doszło do kłótni między byłymi partnerami. Wszystko wskazuje na to, że wtedy Marek U. chwycił nóż i zadźgał konkubinę oraz syna - podaje "Super Express".

Mężczyźnie grozi dożywocie.

Dziś decyzja o sekcji

- Mogę potwierdzić, że materiały trafiły już do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Żoliborz. Jeszcze dzisiaj powinny zapaść decyje dotyczące m.in. sekcji zwłok i przesłuchania zatrzymanych osób - powiedziała PAP rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej Monika Lewandowska.

Zwłoki na Ursynowie

Policja prowadzi także śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny na Ursynowie. Jego ciało odnaleziono rano w jednym z bloków na ul. Cybisa. W tej sprawie został zatrzymany 39-letni mężczyzna.

Policja znalazła zwłoki kobiety i dziecka
fot. Tomasz Zieliński /Tvnwarszawa.pl

par/as//mz