Najnowsze

Trzy osoby zatrzymane w sprawie podwójnego morderstwa

Najnowsze

Zabójstwo na Bielanach
TVN24Zabójstwo na Bielanach

W jednym z mieszkań na Bielanach policja odnalazła zwłoki kobiety i dziecka. W środę funkcjonariusze zatrzymali trzy osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. Sprawa trafiła do prokuratury.

Do tragedii doszło w jednym z bloków przy ulicy Przytyk. - Na miejscu jest kilka radiowozów. Jest też ekipa dochodzeniowa oraz technicy - relacjonował we wtorek wieczorem Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

- Mogę tylko potwierdzić, że odnaleźliśmy ciała kobiety i dziecka - powiedział Robert Opas z biura prasowego stołecznej policji. Kobieta miała około 30 lat, dziecko około 7.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, policję zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. W środę tę informację potwierdził dla Polskiej Agencji Prasowej rzecznik KSP, Maciej Karczyński.

Z nieoficjalnych informacji PAP wynika, iż w mieszkaniu kilka dni wcześniej odbywała się impreza. Od tamtej pory nikt z sąsiadów nie widział ani nie słyszał kobiety i jej dziecka.

Wpadł w szał?

Wedłgu "SE", mężczyzna prawdopodobnie wpadł w szał, gdy dowiedział się, że kobieta miała już nowego partnera . W nocy z soboty na niedzielę w mieszkańu doszło do kłótni między byłymi partnerami. Wszystko wskazuje na to, że wtedy Marek U. chwycił nóż i zadźgał konkubinę oraz syna - podaje "Super Express".

Mężczyźnie grozi dożywocie.

Dziś decyzja o sekcji

- Mogę potwierdzić, że materiały trafiły już do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Żoliborz. Jeszcze dzisiaj powinny zapaść decyje dotyczące m.in. sekcji zwłok i przesłuchania zatrzymanych osób - powiedziała PAP rzeczniczka warszawskiej prokuratury okręgowej Monika Lewandowska.

Zwłoki na Ursynowie

Policja prowadzi także śledztwo w sprawie śmierci mężczyzny na Ursynowie. Jego ciało odnaleziono rano w jednym z bloków na ul. Cybisa. W tej sprawie został zatrzymany 39-letni mężczyzna.

Policja znalazła zwłoki kobiety i dziecka
Policja znalazła zwłoki kobiety i dzieckafot. Tomasz Zieliński /Tvnwarszawa.pl

par/as//mz

Pozostałe wiadomości