Trzy lodowiska i górka. Zimowy Narodowy rozgrzeje warszawiaków

Najnowsze

TVN24Rusza Zimowy Narodowy

Startuje zimowe miasteczko na stadionie. Górka lodowa, curling, skatepark – to tylko niektóre z atrakcji Zimowego Narodowego.

5 listopada fani aktywnego wypoczynku będą mogli skorzystać z 3 lodowisk, zjechać z górki, albo spróbować gry w curling. To również dzień rolkowo-longboradowy, podczas którego goście skateparku mogą skorzystać z otwartych warsztatów, które będą rozpoczynały się o godz. 14, 16 i 18.

"Wcześniej, od 12.00 do 14.00 i później od 21.00 do 23.00 freeride, wolna jazda do zapoznania się ze wszystkimi przeszkodami" – zapowiadają organizatorzy.

Niedziela (6 listopada) to z kolei dzień deskorolkowy. Od godziny 12 do 14 potrwa piknik dla dzieci, w trakcie którego najmłodsi będą mogli zapoznać się ze skateparkiem. Będą też gry i zabawy dla początkujących. A także nauka jazdy.

W godz. 14-16 odbędzie się "olimpiada deskorolkowa", podczas której będzie można zmierzyć się w skoku wzwyż, w dal i w sztafecie oraz biegu przez płotki. A od godz. 16 do18 odbędą się zawody deskorolkowe, w których sędziami będą legendy deskorolki: Gutek Szymański, Tomasz Kotrych. W sobotę i niedzielę będą grali też DJ-e: Apostol Pete i Kevs.

Atrakcje na Narodowym są płatne. Bilety od 5 do 25 złotych

TAK WYGLĄDAŁ ZIMOWY NARODOWY W UBIEGŁYM ROKU:

ran/ec

Zimowy Narodowy wystartowałTVN24