Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W poniedziałek warszawscy uczniowie rozpoczynają ferie zimowe. Przerwa od nauki potrwa do 13 lutego. Komunikacja miejska będzie w tym okresie kursowała na zmienionych zasadach. Linie szkolne zostaną zawieszone.

Najnowsze

"Trzask" i olbrzymia gałąź spadła na huśtawkę. "Na placu zabaw były dzieci"

Najnowsze

Drzewo spadło na plac zabaw
Artur Węgrzynowicz/ tvnwarszawa.plDrzewo spadło na plac zabaw

"Na placu zabaw runęła gigantyczna gałąź. To była sekunda. Chwilę wcześniej dzieci bawiły się obok piaskownicy, do której spadła" – napisał do redakcji Kontaktu 24 świadek tego niebezpiecznego zdarzenia. Drzewo złamało się w Parku Skaryszewskim.

Na miejsce pojechał nasz reporter, który ocenił, że drzewo które spadło, miało około sześciu metrów. - Nie wygląda na stare i uschnięte. Plac zabaw nadal jest otwarty, dzieciaki się bawią na innych zabawkach. Pozostała cześć placu jest bezpieczna - relacjonował Artur Węgrzynowicz.

I dodał, że zabawki, na które spadło drzewo, nie wyglądają na mocno uszkodzone. - Prawdopodobnie są wykonane z metalu - zauważył.

Na miejsce wezwano straż pożarną. - Nikomu nic się nie stało. Drzewo zostanie pocięte, dzieci będą mogły nadal się bawić - podsumował Łukasz Płaskociński ze stołecznej straży.

md

Pozostałe wiadomości