Tragedia w Nowym Dworze. "Znaleźli martwego syna i koleżankę"

Warszawa

tvnwarszawa.plZnaleziono dwa ciała

Tragedia w Nowym Dworze Mazowieckim. – W jednym z domów znaleziono ciała dwóch osób: kobiety i mężczyzny. Jedno z nich zostawiło list pożegnalny.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek wieczorem w domu przy ul. Jana Pawła II, w dzielnicy Modlin.

Stołeczna policja potwierdza, że w jednym z domów znaleziono dwa ciała. – Obecnie policjanci wykonują czynności pod nadzorem prokuratury. Muszą ustalić, co faktycznie się wydarzyło – informowała w poniedziałek Iwona Jurkiewicz z wydziału prasowego KSP.

Sprawą zajęła się prokuratura w Nowym Dworze Mazowieckim - Rodzice mężczyzny, którzy przyszli odwiedzić swojego syna, znaleźli dwa ciała. Na balustradzie wisiał 42-letni Marek B. W salonie znaleziono drugą osobę - mieszkankę Mińska Mazowieckiego - poinformowała Anna Jeznach-Żeromska, z prokuratury.

Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna zostawił list pożegnalny zaadresowany do rodziny. Prokuratura zleciła sekcję zwłok obu ciał. Jej wyniki wskażą przyczyny śmierci 42-latka i jego znajomej.

Początkowo - z nieoficjalnych informacji - wynikało, że para poznała się na dyskotece. Prokuratura nie potwierdziła tych doniesień. Poinformowała jedynie, że mężczyzna i kobieta byli znajomymi.

md/kw/b/mś