Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

Tony Hawk kręcił triki na placu Piłsudskiego

Warszawa

Dawid Krysztofiński, tvnwarszawa.plTony Hawk w Warszawie

Miłośnikom jazdy na deskorolce Tonego Hawka przedstawiać nie trzeba. Amerykański skater z Kalifornii to żywa legenda. Jako pierwszy w historii wykonał obrót o 900 stopni i poprawnie wylądował. W środę kręcił triki na wielkiej rampie w centrum Warszawy.

Tony Hawk pojawił się placu Piłsudskiego około 20.00. Choć w tym czasie przy pomniku marszałka trwał jeszcze pokaz samochodowy, przywitała go rzesza fanów deskorolki.

Tym razem Amerykanin nie próbował wykonać obrotu o 900 stopni. Ale mimo 45 lat, nadal potrafił pokazać niezłe triki.

Przez Kraków do Monte Carlo

Zabawa na placu Piłsudskiego mocno utrudniła życie warszawskim kierowcom i pasażerom komunikacji. Na Krakowskim Przedmieściu po południu utworzył się korek.

Po nocy w Warszawie gwiazdy i auta przeniosą sie do Krakowa, skąd pojadą do Wiednia i dalej do Monte Carlo. Pokonają długą trasę – tytułowe 3000 mil. Szlak wytyczono przez Polskę. Zawodnicy wystartowali z Kopenhagi i przez Sztokholm, Helsinki, St. Petersburg, Talin, Rygę i Wilno dotrą w środę wieczorem nad Wisłę.

band/roody