"To najszczęśliwszy dzień w mojej trenerskiej pracy"

Warszawa

fot. legia.com

Dziękuję za brawa. Odbieram to jako oklaski dla całej drużyny. Chłopaki wzbudzili mój podziw – powiedział szczęśliwy po zwycięstwie Legii w Moskwie trener stołecznej drużyny Maciej Skorża.

- Wiemy jak to spotkanie się ułożyło. W pierwszych minutach straciliśmy dwa gole, a Spartak dominował. Potrafiliśmy się podnieść dzięki determinacji, dobrej organizacji gry. Sprawiliśmy niespodziankę i cieszymy się, że możemy grać w dalszej części rozgrywek – czytamy na legia.com.

Według trenera Legii, kluczowym momentem w meczu był gol Michała Kucharczyka. - To dało nam wiarę w korzystne rozstrzygnięcie. Gdyby wynik 0:2 utrzymywał się dłużej, to nie podnieślibyśmy się – przyznał Skorża.

- Dzisiaj czuję podobną satysfakcję, kiedy ograłem Barceloną. Ta wygrana jest ważniejsza. Awansowałem do fazy grupowej Ligi Europejskiej. To najszczęśliwszy dzień w mojej trenerskiej pracy - dodał.

Legia Warszawa pokonała w czwartek Spartak Moskwa 3:2 i awansowała do fazy grupowej Ligi Europejskiej. W pierwszym meczu w Warszawie padł remis 2:2.

CZYTAJ TAKŻE ROZMOWĘ Z MACIEJEM SKORŻĄ NA TVN24.PL

par