Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

TIR wjechał w sklep ogrodniczy. Dwie osoby ranne

Warszawa

KP PSP PrzasnyszDwie osoby zostały ranne

Zderzenie samochodu ciężarowego z osobowym w Przasnyszu. Droga krajowa nr 57 jest zablokowana. Wprowadzono objazdy.

Do wypadku doszło po północy przy skrzyżowaniu ulic Kostki i Pstrej. - Kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo przed samochodem ciężarowym. Doszło do zderzenia, w wyniku którego ciężarówka uderzyła w pobliski sklep ogrodniczy - informuje w poniedziałek rano Bartosz Prekiel z przasnyskiej straży pożarnej. - W wypadku dwie osoby zostały ranne. Trafiły do szpitala - dodaje.

Jak precyzuje Krzysztof Błaszczak z komendy w Przasnyszu, ranni zostali kierowca samochodu osobowego - 20-letni mężczyzna - i pasażerka samochodu. - Według wstępnych ustaleń, do wypadku doszło, gdyż mężczyzna jechał pod prąd - dodaje policjant.

Zniszczony budynek

Na szczęście w trakcie zderzenia we wnętrzu nikogo nie było. - Niestety konstrukcja budynku jest bardzo naruszona. Nie nadaje się on do użytku - mówi Prekiel.

Na miejsce wezwano ciężki sprzęt z Warszawy oraz zastęp chemiczny, który wypompował paliwo z tira. - Strażacy za pomocą ciężkiego sprzętu odciągnęli samochód od budynku - wyjaśnia strażak.

Objazd

Wciąż są utrudnienia w ruchu. Droga krajowa nr 57 w Przasnyszu jest zablokowana. Wprowadzono objazdy. - Wynika to z prac budowlanych przy budynku. W związku z tym, że znajduje się on bezpośrednio przy ulicy, drogę trzeba było zamknąć - mówi policjant. Możliwe, że prace na miejscu potrwają kilka dni.

Samochody są już usunięte.

Na tvnwarszawa.pl. często piszemy o wypadkach:

Zderzenie na Mokotowie
Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

su/mś/jb