Przygotuj się na:

WEEKENDOWE UTRUDNIENIA

Nachodzący weekend będzie pracowity dla drogowców i wodociągowców. Ci pierwsi dokończą naprawę nawierzchni buspasa w alei Stanów Zjednoczonych, drudzy będą działać na Płockiej. Zmiany w organizacji ruchu spowoduje też białołęcki Bieg Wolności i Warszawskie Spotkanie Wigilijne na Pradze Północ.

"Ten stadion nazwałbym dziełem sztuki"

Warszawa

NCSStadion Narodowy

- Kilka elementów uradowało mnie w tym spotkaniu. Cieszę się z wygranej - powiedział po meczu Legii z Sevillą trener hiszpańskiej drużyny. Przy okazji José Miguel González "Míchel" powiedział kilka ciepłych słów na temat stadionu.

- Stadion jest najpiękniejszym obiektem, który do tej pory widziałem – stwierdził szkoleniowiec Sevilli, Michel. W swoich rozważaniach poszedł nawet dalej. - Ten stadion nazwałbym dziełem sztuki architektonicznej. Wiele widziałem jako piłkarz i jako trener, ale to wspaniały Obiekt – wychwala.

"Fajna atmosfera"

Szkoleniowiec Sevilli, że samo zaproszenie do gry na stołecznej arenie Euro 2012 traktuje jako coś wyjątkowego. - Publiczność znajduje się blisko murawy, w efekcie powstaje fajna atmosfera - przekonuje Michel. I dodaje dyplomatycznie: – Chciałbym, aby w finale Euro zagrały Polska i Hiszpania.

Odniósł się także do samego meczu, w którym górą była Sevilla. - Na słowa uznania i pochwały zasługują najmłodsi – zaznaczył Michel.

legia.com/ran/par