Przygotuj się na:

ZIMA NA DROGACH

To właśnie teraz, gdy temperatura rano spada poniżej 7 stopni Celsjusza, a kolejki do warsztatów są krótkie, powinniśmy umówić się na sezonową zmianę opon.

Taksówkarz dźgnięty nożem. Dwóch nastolatków zatrzymanych

Warszawa

fot

Policja przesłucha jeszcze dziś dwóch obywateli Czeczeni, którzy są podejrzani o pchnięcie nożem taksówkarza. Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem pod jednym ze stołecznych klubów na ul. Świętokrzyskiej.

O napaści na taksówkarza pisaliśmy na tvnwarszawa.pl w niedzielę. Teraz policja ujawnia więcej szczegółów na temat zajścia.

Jak ustalili funkcjonariusze, 18-latek i jego o rok starszy kolega z Czeczenii agresywnie zachowywali się już w klubie. Ochrona kilka razy ich z niego wypraszała. W końcu nad ranem, około godz. 3.00 pokłócili się z taksówkarzem. W czasie awantury kierowca został pchnięty nożem a sprawcy uciekli.

Mieli przy sobie nóż

Dwóch nastolatków z Czeczenii udało się jednak namierzyć na ul. Marszałkowskiej. Obaj mieli zakrwawione ubrania. Przy 18-latku policjanci znaleźli nóż, który miał w kieszeni bluzy. Noc zatrzymani spędzili w policyjnej celi. – Zostaną jeszcze dziś przesłuchani – zapowiada Agnieszka Hamelusz, rzeczniczka policji w Śródmieściu.

par