Tak skończyła się policyjna obława. Nagranie z zatrzymania

Najnowsze

Wiater_grchw /Kontakt 24Zatrzymanie cudzoziemca na trasie numer "7"

Policja zatrzymała dwóch Polaków i jednego cudzoziemca w związku z wtorkowym napadem na bank w podwarszawskich Łomiankach. Film wykonany wkrótce po zatrzymaniu cudzoziemca pod Nowym Dworem Mazowieckim dostaliśmy na Kontakt 24.

Wideo zostało wykonane po godz. 11 w Kroczewie. To miejscowość pod Nowym Dworem Mazowieckim na trasie numer "7". Na filmie przesłanym na Kontakt 24 przez internautę o nicku Wiater_grchw, widać kilka policyjnych aut i funkcjonariuszy. Jest także auto, którym prawdopodobnie podróżował zatrzymany cudzoziemiec. - Zobacz, jak go dopadli. Otoczyli go - komentuje na nagraniu jego autor.

Napad na bank i policyjna obława

Do napadu doszło we wtorek około godz. 9.00 w Łomiankach przy ulicy Warszawskiej. Według relacji policji, do placówki weszły dwie osoby, ubrane w garnitury i peruki, sterroryzowały pracowników bronią i ukradły 200 tys. zł.

Policjanci kontrolowali wszystkie ulice wyjazdowe z Łomianek i dojazdowe do Warszawy. Informację o zatrzymaniu podejrzewanych o napad mężczyzn przekazał po 12.00 Mariusz Mrozek, rzecznik stołecznej policji. - Cudzoziemiec został zatrzymany pod Nowym Dworem Mazowieckim, natomiast dwóch Polaków zatrzymano w Czerwińsku nad Wisłą - powiedział. W obu samochodach znajdowała się znaczna suma pieniędzy.

ło/b