Przygotuj się na:

Protest, koncert i dwa biegi. Objazdy i zakazy parkowania

Weekendowe utrudnienia rozpoczną się od piątkowego protestu klimatycznego. Kierowcy powinni też przygotować się na zmiany w parkowaniu związane z sobotnim koncertem kolęd na placu Zamkowym. Na Bielanach odbędą się w niedzielę dwa biegi. Spowoduje to zamknięcie części ulic.

  Tajemnicza śmierć na terenie szpitala. Wstępna opinia po sekcji

  TVN Warszawa

  Kontakt 24Ciało znaleziono przy Szpitalu Bródnowskim

  Prokuratura otrzymała wstępną opinię z sekcji zwłok 43-latka odnalezionego na terenie Szpitala Bródnowskiego na początku roku.

  O odnalezieniu ciała mężczyzny informowaliśmy na początku stycznia. Sprawą wyjaśnienia okoliczności jego śmierci zajęła się prokuratura.

  W czasie oględzin na miejscu zdarzenia prokurator zauważył u mężczyzny obrażenia głowy. Zlecono sekcję zwłok, która odbyła się 10 stycznia.

  Opinia wstępna przygotowana przez biegłego z zakresu medycyny sądowej nie określa jednak przyczyny zgonu. - U mężczyzny stwierdzono cechy niewydolności krążeniowo-oddechowej oraz ranę tłuczoną głowy - informuje Marcin Saduś, rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga.

  To za mało, żeby jednoznacznie określić przyczynę śmierci. Na pełną opinię trzeba będzie poczekać jeszcze kilka miesięcy.

  Problemy ze zdrowiem

  Ciało mężczyzny zostało znalezione 2 stycznia na błoniach Szpitala Bródnowskiego, przy garażach od strony ulicy Bolivara. Zmarły nie był pacjentem szpitala. W czasie śledztwa prokuraturze udało się ustalić, że 43-latek był mieszkańcem osiedla graniczącego z terenem placówki. Na miejscu zdarzenia miał znaleźć się przypadkowo.

  Z informacji zebranych przez śledczych wynika też, że mężczyzna od jakiegoś czasu zmagał się z problemami zdrowotnymi. Nie jest wykluczone, że osłabienie organizmu mogło przyczynić się do jego śmierci. Wyjaśni to pełny raport z sekcji zwłok.

  Na tvnwarszawa.pl informowaliśmy też o odnalezieniu dwóch martwych osób na Woli:

  Akcja policji przy PłockiejTomasz Zieliński / Tvnwarszawa.pl
  wideo 2/3

  kk/b