Szukają świadków tragicznego wypadku na Mehoffera

Warszawa

| Fakty TVNfot

Na skrzyżowaniu Mehoffera i Modlińskiej zderzyły się dwa auta. Potrąceni zostali dwaj piesi. Jeden zmarł w szpitalu. Kto spowodował wypadek? To wciąż niejasne. Dlatego policja prosi o pomoc świadków.

Do wypadku z udziałem mercedesa i volkswagena doszło o godz. 8.28. Z pierwszych ustaleń wynikało, że prawdopodobnie kierowca mercedesa wymusił pierwszeństwo. Po przesłuchaniu świadków pojawiły się jednak niejasności.

Potrącił i uciekł

W wyniku zderzenia, samochód wpadł na chodnik, skosił sygnalizację świetlną, przejechał około 100 metrów, potrącił dwie osoby i zatrzymał się tuż przed przystankiem autobusowym. Policjanci przejeżdżający akurat w miejscu zdarzenia udzielili pomocy rannym mężczyznom. Poszkodowani mężczyźni trafili do szpitala. Jeden z nich zmarł.

Kierowca mercedesa uciekł z miejsca wypadku. Po kilku godzinach na policję zgłosił się człowiek, który twierdzi, że to on kierował tym samochodem.

Czytaj więcej o wypadku

GDZIE SIĘ ZGŁASZAĆ?

Policjanci z Pragi Północ zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy byli świadkami powyższego zdarzenia, o kontakt pod numerem telefonu 22 603-75-55 lub 22 603-76-85.

bako/mz