Szuflada udająca zlew, a w niej...118 "podejrzanych" saszetek

Warszawa

kspPodejrzana substancja ukryta była za zlewem

Policjanci dostali informację, że w jednym z mieszkań na Woli handluje się tzw. dopalaczami. Podczas przeszukania lokalu znaleźli marihuanę i "tajną" skrytkę za zlewem, a w niej 118 saszetek z podejrzaną substancją. Śledczy informują, że ich zawartość została przekazana do badań. 19-letnia lokatorka już usłyszała zarzut posiadania środków odurzających.

Policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na Woli, w którym według ich informacji miało dochodzić do handlu dopalaczami. Przy 19-letniej lokatorce znaleźli marihuanę.

„Podczas przeszukania policjanci zabezpieczyli również 118 saszetek z substancją, która została przekazana do badań pracownikom Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego. Saszetki były ukryte za zlewem” - poinformowała policja.

Kobieta usłyszała zarzut posiadania środków odurzających. Za ten czyn grozi do 3 lat pozbawienia wolności. - Czekamy na wyniki z laboratorium, możliwe, że 19-latce zostaną przedstawione kolejne zarzuty - poinformowała Marta Sulowska z Komendy Rejonowej Policji.

ło/sk