Szarpanina i pyskówka w autobusie. "4 kobiety ukarane mandatami"

Warszawa

Maciok / Kontakt24Szarpanina w autobusie

Pasażerowie autobusu linii 190 pewnie na długo zapamiętają piątkowy kurs. Podczas jazdy doszło do szarpaniny i pyskówki między kilkoma pasażerami. Cztery kobiety policja ukarała mandatami. Zajście zarejestrował internauta "maciok", który film wysłał na Kontakt 24.

Wszystko wydarzyło się w piątek wieczorem. Na nagraniu widać m.in. szarpiące się z jednym z mężczyzn młode kobiety. Pierwsze ciosy padały jeszcze w autobusie, później uczestnicy całego zajścia przenieśli się na zewnątrz.

Mandaty po 500 zł

Wtedy też interweniowała policja. - W piątek około godziny 21 dostaliśmy zgłoszenie o jakiejś szarpaninie w autobusie. Gdy policjanci pojechali na miejsce, cała akcja przeniosła się już na ulicę. Ludzie wysiedli na przystanku autobusowym na wysokości ul. Krynoliny – mówi redakcji Kontaktu24 asp. Tomasz Oleszczuk z biura prasowego stołecznej policji.I dodaje, że tam doszło do pyskówki i szarpaniny. W efekcie cztery osoby zostały ukarane mandatami w wysokości 500 zł.- Policjanci rozpytali osoby biorące udział w zdarzeniu i na tej podstawie cztery młode kobiety zostały ukarane mandatami. Nikt nie został zatrzymany – zaznacza Oleszczuk.

TAK WYGLĄDAŁA Z KOLEI BIJATYKA W TRAMWAJU, O KTÓREJ PISALIŚMY W LIPCU:

Brutalna bójka w tramwaju
Ajgor Ignacy

ran