Przygotuj się na:

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

Tegoroczne obchody Święta Niepodległości wiążą się z ogromnymi utrudnieniami. Bieg Niepodległości przetnie miasto na pół, a wzdłuż trasy marszu narodowców już od samego rana ustawione będą betonowe zapory.

Syrenka na strojach piłkarzy Legii

Warszawa

Urząd MiastaLegia zagra z syrenką

Najbliższy mecz piłkarze Legii Warszawa zagrają z syrenką na stroju. Symbol stolicy trafi na lewą część spodenek meczowych zawodników.

Już w piątek 15 kwietnia o godz. 20.30 piłkarze walczącej o tytuł mistrza Polski Legii zagrają na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej z Lechem Poznań. To będzie nie tylko prestiżowe starcie, ale również pierwszy mecz warszawiaków z symbolem miasta na spodenkach.

"Związek wyraźniej podkreślony"

– Syrenka na strojach piłkarzy Legii Warszawa to symbol, że grają dla swojego miasta. Że każdy gol, każda akcja i każdy mecz to wkład stołecznej drużyny w promowanie Warszawy. Teraz, przy okazji stulecia klubu, związek Legii z Warszawą zostanie jeszcze wyraźniej podkreślony i uwidoczniony. Mam nadzieję, że dzięki takiej formie promocji zyskają i klub, i nasze miasto – mówi Jarosław Jóźwiak, zastępca prezydenta Warszawy.

Jak informuje urząd miasta, na mocy podpisanej między miastem a klubem umowy syrenka oraz hasło "zakochaj się w Warszawie!" będzie obecne na lewej nogawce spodenek meczowych piłkarzy Legii Warszawa do grudnia 2016r.W tym roku stołeczny klub obchodzi setną rocznicę powstania.ran//ec