Przygotuj się na:

ŚWIĘTO WOJSKA POLSKIEGO - PRÓBY I UROCZYSTOŚCI

W środę odbędzie się próba generalna przed obchodami Święta Wojska Polskiego na placu Piłsudskiego. W sobotę na placu Piłsudskiego odbędą się uroczystości państwowe. Będą utrudnienia w ruchu dla kierowców, a także pasażerów komunikacji miejskiej.

Sylwester w stolicy z TVN. "Chcemy zmienić formułę"

Najnowsze


TVN wspólnie z ratuszem zorganizują w stolicy zabawę sylwestrową. Nie tylko w tym roku – list intencyjny w tej sprawie został podpisany do 2019 roku.

- Cieszymy się, że tym razem dzięki TVN cała Polska będzie mogła powitać Nowy Rok razem z mieszkańcami stolicy. To będzie wyjątkowa i jakościowa impreza, prace nad programem już trwają – mówi Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN.

Na tym nie koniec zmian - w tym roku zabawa wróci na plac Defilad. Wcześniej zabawy odbywały się: na pl. Zamkowym, pl. Konstytucji i błoniach Stadionu Narodowego.

"Chcemy nieco zmienić formułę"

11 sierpnia na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki list intencyjny w tej sprawie podpisali: Jarosław Jóźwiak, wiceprezydent Warszawy oraz Edward Miszczak i Piotr Tyborowicz, członkowie zarządu TVN S.A.

- Chcemy nieco zmienić formułę imprezy sylwestrowej w stolicy. Zmieni się też miejsce – zabawę przenosimy na pl. Defilad. Warszawiacy będą bawić się przy muzyce największych gwiazd polskiej i światowej sceny muzycznej, a współpraca z TVN nam to z pewnością zagwarantuje – mówi Jarosław Jóźwiak.

- W tym roku zaprosimy mieszkańców na powitanie nowego roku w plenerze już po raz dziesiąty. Przed nami ustalenia szczegółów tegorocznego, jubileuszowego sylwestra, które przedstawimy jesienią – dodaje.

Sygnatariusze listu "wyrazili wolę wspólnego przygotowania sylwestrowych imprez plenerowych, które będą realizowane w Warszawie w latach 2016-2019".

TAK WYGLĄDAŁA OSTATNIA ZABAWA SYLWESTROWA NA BŁONIACH NARODOWEGO:

Sylwester 2015 w Warszawie TVN 24

ran/r