Świąteczne życzenia dla Warszawy. "Żeby było mniej parad i marszów"

Najnowsze

Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.pl"Wesołych świąt i do widzenia"

Czego warszawiacy życzą swojemu miastu z okazji świąt? Zdania są podzielone. - Mniej parad i marszy, które nie dla wszystkich są przyjemne - mówią młodsi. - Lepszej opieki medycznej - życzą starsi. - Zwierzątek. Najlepiej chomiczków syryjskich - odpowiadają w sondzie tvnwarszawa.pl ci najweselsi.

Święta Bożego Narodzenia nie mogą się odbyć bez składania życzeń. Zapytaliśmy warszawiaków, czego życzyliby swojemu miastu z okazji świąt. - Ja bym sobie życzyła, żeby ludzie wolniej żyli w Warszawie, żeby bilety były tańsze, żeby nie było korków i udało się skończyć budowę II linii metra – mówią mieszkańcy Warszawy.

Obce twarze w metrze

Niektórym przeszkadzają zgromadzenia. - Życzę Warszawie, żeby było mniej parad i marszów, które nie dla wszystkich są przyjemne - mówi jeden z mieszkańców. Jedni twierdzą, że chcieliby by na święta było jak najmniej ludzi w mieście inni wręcz przeciwnie, życzą by do Warszawy przyjeżdżało mnóstwo osób.

Nasi rozmówcy podkreślali, że często "twarze w metrze są obce", dlatego życzą Warszawie by było w niej bardziej swojsko. - Życzę Warszawie, żeby ludzie się kochali i rozmawiali ze sobą - podkreślają mieszkańcy.

lata/b

"By zawsze była piękna jak dziś" Dawid Krysztofiński /tvnwarszawa.pl