Superpuchar na Narodowym? Nie ma jeszcze decyzji

Warszawa

fot

-Wbrew temu, co zdążyły już podać niektóre media, decyzja o tym czy mecz Superpucharu Polski zostanie rozegrany na Narodowym jeszcze nie zapadła - zapewnia rzecznik ratusza, Bartosz Milczarczyk.

Stołeczny ratusz wydał w piątek zgodę na organizację imprezy otwarcia Stadionu Narodowego 29 stycznia. Równocześnie Ewa Gawor ze stołecznego Biura Bezpieczeństwa zaznaczyła, że nie wydała jeszcze zgody na organizację meczu Legi i Wisły: -To już będzie inna sytuacja. Tam będziemy mieli do czynienia z kibicami dwóch zwaśnionych drużyn, a stadion nie jest jeszcze w pełni gotowy. Pewne elementy trzeba wykończyć. Nie ma też jeszcze wszystkich dokumentów - tłumaczyła.

"Czekamy na dokumenty"

-To nie oznacza, że my tej zgody odmawiamy. Decyzję będziemy podejmować w przyszłym tygodniu. Organizator ma czas do północy, żeby zgromadzić wszystkie dokumenty. Dopiero gdy je otrzymamy będziemy mogli rozpatrzyć sprawę. Zrobimy to w przyszłym tygodniu. Zresztą nawet gdybyśmy musieli podjąć decyzję negatywną, organioztor będzie mógł się od niej odwołać i uzupełnić braki - zwraca uwagę BArtosz Milczarczyk i podkreśla: -Nic nie jest jeszcze przesądzone.